NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 2 850 Kč
skladem

Mantinely - náhradní díly

Okopové lišty
dodávka , a případná montáž , všech typů okopových lišt , běžně používaných na zimních stadionech . Okopové lišty jsou dodávány standardně ve žluté barvě (výběr ze dvou odstínů) , lze samozřejmě nabídnout , dle přání zákazníka , jakoukoliv barvu jinou  .  Standardními  rozměry lišt  jsou , v souladu s pravidly IIHF , 2000 x 200 x 10 mm  ,  2000 x 250 x 10 mm  nebo 2000 x 300 x 10 mm , opět lze , dle přání zákazníka , vyrobit jakýkoliv rozměr jiný . K výrobě je použit vysoce pevný , a proti UV záření odolný vysokomolekulární Polyethylen PE  , horní hrana lišty je zaoblena , rádius  R 10  , případný spojovací materiál , se zapuštěnou hlavou ,  nenarušuje hladký povrch lišty .
V případě osazení  krytů reklam je okopová lišta opatřena vodícím zářezem pro kvalitní fixaci Polycarbonátové desky.

Průhledný , krycí , potah  reklam  mantinelu
dodávka , a případná montáž , průhledného potahu  kryjícího  reklamní nápisy na mantinelu . Standardní rozměr potahu  je  2000 x 1000 x 2  ,  3   nebo 4 mm , dle přání zákazníka lze zajistit i jakýkoliv jiný rozměr .  K výrobě je použit  Polycarbonát  PC HS2 UV , který je vždy oboustranně UV stabilizován a to i pro kryté stadiony , což výrazně prodlužuje jeho životnost . Případný spojovací materiál , se zapuštěnou hlavou ,  nenarušuje hladký povrch desky.


Neprůhledný , bílý , potah mantinelu
dodávka , a případná montáž , bílého , neprůhledného , potahu mantinelu . Standardní rozměr potahu je 1240 x 2020 x 10 mm  nebo 1020 x 2020 x 10 mm , dle přání zákazníka lze zajistit i jakýkoliv jiný rozměr . K výrobě je použit plast  PE HS SUV , který je standardně UV stabilizován  , materiál je probarven v celé své síle a odpadá tak každoroční , finančně nákladná , oprava nátěrů mantinelu . Případný spojovací materiál , se zapuštěnou hlavou ,  nenarušuje hladký povrch desky.


Madla mantinelu
dodávka , a případná montáž , horního zakončení mantinelu tzv. madel . Madla jsou vyráběna v rozměrech daných jednotlivými typy mantinelu. Základní nabídka barev je tvořena  červenou , modrou , žlutou a bílou , dle přání zákazníka lze zajistit i jakékoliv barvy další . K výrobě je použit plast  PE HS SUV , který je standardně UV stabilizován  , materiál je probarven v celé své síle a odpadá tak nutná  oprava nátěrů madel . Případný spojovací materiál , se zapuštěnou hlavou ,  nenarušuje hladký povrch madla.


Zavírací mechanismy , panty
dodávka , a případná montáž , zavíracích mechanismů vrat i vrátek mantinelu ( vč. ovládání z ledové plochy ) . Zavírací mechanismy vrátek jsou vyráběny ve dvou základních variantách , jsou snadno ovladatelné jak pro hráče tak i pro dětské návštěvníky při veřejném bruslení . Zavírací mechanismus vrat je konstruován s důrazem na pevnost a tuhost celého zařízení , k vratům lze dodat pojezdová kola , snižující zátěž klavírových pantů  a  osové ,  pojistné kotvení , zpevňující celou sestavu vrat .

Dodávka , a případná montáž , pantů vrat i , klavírového typu , masivní  , ocelové konstrukce , eliminující možné problémy při každodenním , náročném , provozu hráčských prostor a výjezdů z ledové plochy .
Povrchová úprava : veškerá ocelová konstrukce , spojovací materiál  - galvanický zinek

Ochranná skla
dodávka , a případná montáž , tvrzených bezpečnostních skel sloužících k zasklení mantinelu . Standardní rozměr ochranných skel je , u mantinelů s nosnými , ocelovými , sloupky 1600 x 800 x 12 mm  popř.  1800 x 860 x 12 mm , u mantinelů bez nosných , ocelových , sloupků  je základním rozměrem 2000 x 1000 x 12 (15) mm .  Součástí dodávky mohou být , u mantinelů se sloupky skel  , speciální , těsnící profily , vyráběné z černé pryže a umožňující  , díky své konstrukci , kvalitní fixaci ochranného skla v celém jeho rozměru což přispívá , nezanedbatelnou měrou , k menšímu počtu destrukcí skel , u mantinelů bez sloupků skel to mohou být  průhledné  fixační  U profily , které zamezují vibracím jednotlivých skel .


Plexisklo - Acryllát
dodávka , a případná montáž , plexiskel do prostor kde nelze použít ochranná skla . Standardní rozměr plexisklové desky je 2050 x 3050 mm a lze ji použít pro naformátování  jakéhokoliv potřebného rozměru . Na přání zákazníka lze provést , pomocí plexiskel , i kompletní zasklení mantinelu .


Sítě a chrániče pro hokejové branky
dodávka kompletního vybavení hokejové branky tvořené brankovou  sítí , bílé  barvy , vyráběné z polyesteru síly 4 mm a světlosti ok 35 mm , chrániče spodní konstrukce branky skládající se z kombinace kvalitního PE molitanu potaženého pevnou plachtovinou , chrániče svislé podpěry ze  stejného materiálu , vybavené rychloupínáním na suchý zip a chrániče sítě dodávané z kvalitní plachtoviny opatřené kovovými oky .Pružné hroty pro hokejové branky
dodávka pružných hrotů , homologovaných IIHF ,  pro hokejové branky. Pružné hroty jsou vyráběny v provedení standardním ( průběžném ) nebo v provedení s osazením ( redukované ) .

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nebo požadavků , nás prosím kdykoliv kontaktujte.